Plexr Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?

Plexr Nedir? Plexr  Profesör  Giorgio Flippi beyin çocuğudur. Bu lazer veya radyofrekans kullanımı zor olduğu durumlarda kullanılmak üzere oluşturulmuş bir yüksek performanslı bir cihazdır. Plexr estetik kullanım için Avrupa’da mevcut en son teknolojik yeniliklerden biridir ve hiçbir cerrahi müdahale yoktur!

Non-İnvaziv Sunduğu Birçok Cilt Sorunları Ve Sıkıntılar Seçeneği

Plexr yani Plazma maddenin dördüncü hali kullanır. Plazma, diğer bir deyişle, elektronlar, çekirdeği ile seyahat de kurtulma, ancak noktasına enerji verildiğinde, bir gaz iyonize bir gazdır. Plexr sırayla neredeyse yıldırım küçük cıvata gibi, küçük elektrikli arklar oluşturur plazma oluşturarak, havadaki gazların iyonize prensibine göre çalışır. Bu yaylar çevresinde ısı yayma olmadan, sorunun ya da etkilenen bölgeye sıcaklık artışı. Bu küçültmek ve derin cilt katmanları etkilemeden buharlaşmasına fazla deri dokusu sebep olur.

Plexr  cerrahi veya blefaroplasti göz kapağı için bir alternatif olarak özellikle geliştirilmiştir. Plexr göz tedavilerinde önemli bir ilerlemedir  cerrahi yerine  bir alternatifdir.

Ameliyatsız Estetik

Plexr Nedir Prosedür

Herhangi bir cilt tedavisi veya işlemde olduğu gibi, birden fazla seans maksimum sonuç için gerekli olabilir. İşlemden sonra  minik kabuklar bu bölgelerde oluşturacak. 3 ila 5 günde dökülcektir, cilt altında bir soluk pembe bir cilt çıkacaktır . güneş koruyuculu  likit fondöten tedaviden sonra uygulanır ;Bu iyileşme sürecine yardımcı ve hasta için kapak ya da kamuflaj  etmeyi sağlayacaktır. Ayrıca bir veya iki gün için hafif şişlik olabilir. İşlem  bir saat 10 dakika arasında sürebilir.

  1. Göz çevresindeki gülümseme çizgileri (Kaz Ayağı)
  2. Boyun, yanak, dudak hatları
  3. Akne ve Akne skarı
  4. Ben ve lekeler
  5. Yaşlılık lekeli ve Siğiller
  6. Malezma
Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü