Örümcek Ağı Ankara

Örümcek ağı Ankara uygulaması için Herion Polikliniğine gelebilir, ihtiyacınız olan tedavi ve ameliyatsız estetik çözümleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı bir uygulama olan ve ciltte meydana gelen yaşlanma etkilerini geciktiren örümcek ağının sarkma ve kırışıklıklarda çok etkili olduğu bilinmektedir.

Örümcek ağı Ankara uygulaması; göz, yüz ve boyun bölgesinde meydana gelen estetik sorunların çözümlenmesini sağlar. Kozmetik ürünler ile ortadan kalkmayan bu sorun, daha uzun süreli etkiye sahip olan örümcek ağının mucizevi etkisiyle çözümlenmektedir. Eğer güzel görünmek, genç kalmak istiyorsanız bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Örümcek Ağı Uygulaması

Kolajen azalmasından dolayı ciltte bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Vücut, bu doğal sıvının azalmasına karşı bir reaksiyon gösterir. Uygulamayı alan kişilerin cildinde kolajen, elastin ve fibroblast üretimi artar ve bu da cildin gençleşerek dirileşmesine yardımcı olur. Uygulama, lifting etkisine sahiptir. Lifting etkisi, uygulandığı gölgenin form kazanmasını sağlar. Ameliyatsız yüz germe işlemi, yaşın ilerlemesi ve yer çekimine bağlı olarak meydana gelen çizgilerin, kırışıklıkların ve sarkmaların en iyi çözümlerinden biridir.

Ameliyatsız Yüz Germe

Kırışıklık ve sarkmaların artması, kişilerin sosyal ve bireysel hayatlarını da olumsuz olarak etkiler. Estetik bir görünüme sahip olmadığını düşünen bireyler, daha güzel görünmek için arayış içerisine girer. Bu uygulamanın estetik açıdan pek çok faydası bulunmaktadır:

  • Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen bir işlemdir.
  • İyileşme süresi yoktur.
  • Kesi ya da dikiş izi bulunmaz.
  • Cilt kısa sürede daha diri ve dinç görünür.

Uygulamayı alan kişiler daha genç ve güzel görünmeye başlar. Kendilerine güvenleri artar, sosyal ve bireysel hayatlarında daha mutlu olurlar.

Örümcek Ağı Ankara Herion

Bu işleme has iğneler ipler cilt altına yerleştirilir. İplerin vücut için herhangi bir yan etkisi yoktur. İğnelerin yerleştirilme şekli örümcek ağına benzer ve ismini de bundan almıştır. İpler, uygulamanın ömrünün daha uzun olmasını sağlar. İplerin yerleştirilmesinden sonra vücut kolajen üretmeye başlar. Böylece, lifting etkisi oluşur ve cilt kendini yeniler. Gözler görülür bir değişimin kaydedildiği uygulamada gergin ve diri bir cilt elde edilir. Herion Polikliniğinde gerçekleştirilen uygulama, kısa sürede tamamlanır ve kişiler, uygulamadan hemen sonra sosyal hayatlarına başlayabilir.

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü