Jawline Dolgu Ankara

Jawline dolgu Ankara uygulaması ile arzu ettiğiniz yüz şekline kavuşmanız mümkündür. Uygulama, çenenin uç kısmından kulağın ön kısımlarına kadar uzanan hatta uygulanmaktadır. Bu sayede, yüz hattı daha da belirgin bir hal almaktadır.

Daha estetik bir yüz şekline kavuşmak isteyenler tarafından Jawline dolgu Ankara ve çevresinde ilgi görmektedir. “Çene hattı dolgusu” olarak da bilinen uygulama ile çene daha da belirginleşir ve öne alınır. Böylece, çeneyle yüz arasındaki uyum sorunu çözümlenmiş olur.

Jawline Dolgu Ankara İşlemi

Jawline dolgu sayesinde yüz hattı “V” görünümüne sahip olur. Çenenin yüz ile daha uyumlu olmasını sağlayan uygulama, yüzdeki orantısızlıkların ortadan kalkmasını sağlar. Dolgu maddesi, deri altına, kemik üstüne enjekte edilmektedir. Böylece bu bölge, daha da belirgin bir hal almaktadır. İdeal bir yüz açısı ve profil elde etmenizi sağlayan uygulama, yüzün estetiğinde ciddi değişiklikler sağlamaktadır. Uygulamanın etkisiyle gıdı azaltmakta, daha keskin bir yüz hattı elde edilmektedir.

Genel olarak, çene bölgesinde şu şekil bozukluklarına rastlanmaktadır:

 • Asimetrik yüz şekli
 • Çenenin alt kısmının sarkması
 • Hacimde eksilme
 • Çenenin küçük olması
 • Çenenin geri planda kalması
 • Çene hattının belirsiz olması
 • Yüzle uyumsuz çene hattı
 • Çenenin büyük olması
 • Gıdının sarkması
 • Boyun derisinin kırışması
 • Çene ucundaki gamze

Bu sorunlar, genetik olabileceği gibi yaşlanmaya ve aşırı kilo almaya bağlı olarak da gerçekleşebilir.

Jawline Dolgu ile Yaşanan Değişimler

Kadınlar ve erkekler, daha estetik, göze çarpan bir yüz şekline sahip olmak isterler. Bu, kişilere psikolojik bir rahatlık da sağlar. Özellikle sosyal hayatta pek çok insan, yüz hatlarında sorunlar bulunduğundan şikâyetçidir. Bunun nedenlerinden biri de çenenin şekliyle ilgili sorunlardır. Çene kısmı zayıf olanların tercih ettiği uygulamayla birlikte çene ve çene ucu belirginleşmekte, daha güzel bir çene hattı elde edilmektedir. Bu sayede, yüz daha da ovalleşmekte ve çekici bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Çene bölgesinin hassasiyetinden dolayı kalın ve yoğun dolgular kullanılmaktadır. Bu dolguların lifting etkisi yüksektir ve 12-18 ay boyunca kalıcılık sağlamaktadır. Dolgu, genel itibarıyla 2 hafta içerisinde yerleşmektedir. Daha yerleşmeden önce dolgunun yüze sunduğu katkı fark edilmekte, dolgunun yerleşmesiyle yüzdeki şekil sorunu ortadan kalkmaktadır.

Nazolabial Dolgu

Uygulamanın Süresi Ne Kadardır?

Belirlenen bölgeye enjeksiyon uygulamasıyla gerçekleştirilen dolgu işlemi, kliniğimizde deneyimli ve uzman hekim tarafından yapılmaktadır. Bu bölgede bulunan sinirlere zarar vermemek için uygulama kanül ile yapılmaktadır. Bu sayede, uygulamanın ardından morarma gibi yan etkiler ortaya çıkmamaktadır. Uygulama, vücudun bizzat ürettiği Hyalüronik asit içerikli dermal dolgu kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizde kullandığımız dolgular Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerdir.

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü