Gizlilik politikası

Kullanım ve gizlilik koşulları www.herionpoliklinigi.com adresinde listelenen tüm veriler için geçerlidir. Söz konusu Herion Polikliniği web sitesini ziyaret ettiğinizde sitede yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu site haricindeki herhangi bir sitede Herion Polikliniğinin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

Herion Polikliniği siteye bildirilen isim, adres ve sair şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve istihdam ettiği yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için elinden gelen önlemleri alacaktır.

www.herionpoliklinigi.com sitesinde ki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Herion Polikliniği tarafında tutulur, kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır. Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için, olmak kaydıyla kopya edilmesine izin verilir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Herion Polikliniğine ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Herion Polikliniğine hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Herion Polikliniğini hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Herion Polikliniği web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Herion Polikliniği sorumlu tutulamaz.

www.herionpoliklinigi.com sitesinde Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler/Form bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. www.herionpoliklinigi.com sayfamıza vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, vermiş olduğunuz bu bilgiler ilgili sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Herion Polikliniğine aittir. Herion Polikliniği izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

Menü