Fransız Askısı Ankara

Yüz germe uygulamaları arasında ameliyatsız bir çözüm olarak öne çıkan Fransız askısı; içinde polyester, dışında silikon olan esnek iplerle gerçekleştirilen bir işlemdir. Cerrahi operasyonlar olmaksızın cildinin genç ve diri görünmesini isteyenler için çok önemli bir alternatif olan işlem, hem erkekler hem de kadınlar için idealdir.

Zamana karşı koyamayan ve yaşlanma etkilerini en belirgin şekilde gösteren ciltteki buruşma, kırışma ve sarkma gibi etkiler; bu işlem ile çözüme kavuşmaktadır. Kısmi yüz felci geçiren hastalarda bile uygulanabilen işlem ile arzuladığınız cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Yaşlanma etkilerine meydan okumak isteyenlerin tercih ettiği işlemin etkisi, cildinizde uzun yıllar kalıyor. Fransız askısı, daha maliyetli ve uzun süren cerrahi işlemlerin yerine kısa süreli iyileşme dönemiyle tercih edebileceğiniz bir yüz germe işlemidir.

Fransız Askısı ile Gençleşme

Kalıcı bir gençleşme elde etmek isteyenler için tavsiye edilen uygulama, ameliyatsız yüz germe işlemlerindeki başarısı ile oldukça popülerdir. Özellikle yüzde, yer çekimine ve zamana bağlı olarak bağ dokusu zayıflar, kolajen ve elastikiyet azalır. Bu yüzden de yüz kırışır ve yaşınızın daha belirgin bir şekilde görünmesine neden olur. yüzünüzde meydana gelen bütün bu değişiklikler; sizin yorgun, sinirli ve mutsuz görünmenize yol açar.

Fransız Askı Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe cildinizde farklı etkileri kısa sürede görmeye başlarsınız. Yaşlanmayı durdurma gibi bir etkisi olmayan Fransız askısı;

 • Çekme, asma ve düzeltme işlemiyle sarkmaları azaltır.
 • Yüzünüzün zamanla kaybolan oval şekli, ortaya çıkar.
 • Elmacık kemikleri belirginleşir.
 • Kırışıklıklar azalır.
 • Kaslarınıza herhangi bir olumsuz etkide bulunmayan işlemle yüzünüz doğal bir görünüme kavuşur.
 • Kolajen üretiminin desteklenmesini sağlar ve cilde uzun süreli faydada bulunur.
 • Cildiniz yenilenir ve seki sağlığına kavuşur.
Fransız Askısı Ankara

Fransız Askısı

Yüz Germe Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkmaya Başlar?

Yüz Germe etkisini hemen görmeye başlarsınız. Yüzünüzdeki gençleşme sadece sizin değil, başkalarının da gözünden kaçmaz. Ancak işlemin cildiniz ile büyük oranda bütünleşmesi için 7 gün geçmesi lazımdır. Bir haftanın sonunda işlemle ilgili herhangi bir eksiklik varsa tamamlanmaktadır. Ameliyatsız İple Yüz Germe, yüzünüze tam olarak oturması için 2 ya da 3 ayın geçmesi gerekmektedir. İşlem bitip de yüzünüzde tam bir belirginlik kazandıktan sonra 5 ile 10 yıl arasında kalıcılık sağlamaktadır.

İple Germe Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

Yüzdeki ve vücuttaki sarkmalar için uygun bir tedavi yöntemi olan Fransız askısıyla aşağıdaki vücut bölgelerindaki sorunlar giderilebilir:

 • Yanaklar
 • Elmacık kemikleri
 • Çene altı
 • Yüzün oval kısımları
 • Kaşlar
 • Boyun
 • Göğüs bölgesi
 • Kollar
 • Kalçalar
 • Bacaklar

Ameliyatsız Yüz Germe Hangi Cilt Tiplerine Uygulanabilir?

Aşırı kırışma ve sarkma söz konusu ise Fransız askısının uygun bir tedavi yöntemi olmadığını belirtmek gerekmektedir. Daha hafif kırışıklıklar ve sarkmalar, bu uygulama ile tedavi edilebilmektedir. İyi bir etkinin görülebilmesi için cildin ince ve kısmen gevşek olması lazımdır. Cildin çok ince ve kalın, fazla kırışmış ve çok ağır ise arzu edilen sonuçlara ulaşılamaz.

Lazer Epilasyon

Ameliyatsız İple Yüz Germe Avantajları Nelerdir?

Uygulama yüzün doğal görüntüsünü bozmaz. Mimik ve yüz hareketleri ile uyumludur. Derinleşmiş çizgilerin açılmasına ve sarkmaların toparlanmasına yardımcı olur. Cerrahi bir operasyon olmadığı için dikiş izi bulunmaz. Uygulamanın yapıldığı bölge, birkaç yıl sonra kullanılan ipler aracılığıyla eski haline döndürülebilir.

Yüz Germenin Yan Etkisi Var mıdır?

Cerrahi bir operasyon yapılmadığı için Fransız askısının yaşamınızı etkileyecek boyutta bir yan etkisi yoktur. Tamamen tehlikesizdir. Acı hissetmeden yapılan işlem, lokal anestezi altında gerçekleştirilir. İşlemden sonra hastanede yatmanıza gerek yoktur. Hemen iş hayatınıza ve sosyal hayata dönebilirsiniz. Cildinizin enfeksiyon kapma riski minimum düzeydedir. İşlemden sonra meydana gelebilecek ağrılar ağrı kesiciler ile giderilebilir.

Fransız Askısı Ankara

Fransız Askısı

Fransız Askı Kimlere Uygulanabilir?

Fransız askısı kadın ve erkek herkeste kullanılabilir. Ancak uygulamayı alacak kişilerin yukarıdaki şartları karşılamaları gerekmektedir. Uygulamayı 35 ile 70 yaşındaki kadın ve erkek herkese uygulanabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Kaç Seansta Yapılır?

Uygulama bir seansta yapılmaktadır. Uygulamanın cilde oturup oturmadığına göre 7 gün sonra birtakım düzeltmeler yapılabilmektedir. Kalıcılığına göre 5 ya da 10 yıl sonra uygulama tekrarlanabilir.

Uygulamanın yapılacağı bölge, işlemden hemen önce tespit edilir. Fransız askısıyla yapılan gerginleştirme işlemi, lokal anestezi ile hemen hemen 45 dakika ya da 1 saatte tamamlanır. Fransız askısının tutunma bölgesi kulak üzerindeki bölgedir.

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü