Fotona 4D Gençleşme Ankara

Fotona 4D gençleşme uygulaması ile cildiniz arzu ettiğiniz sıkılık ve gençleşme gerçekleşmektedir. Bir lazer uygulaması olan fotona 4D’de iki farklı lazer kullanılmaktadır. Er: YAG ve Nd:  YAG lazer ile gerçekleşen işlemde ciltte soyma ve buna bağlı olarak gençleşme gerçekleşmektedir.

Yaşa ve farklı etkenlere bağlı olarak ciltte deformasyon gerçekleşmektedir, kimi kozmetik ürünlerle geçici bir değişiklik sağlansa da deformasyon uzun bir süreliğine ortadan kaldırılamamaktadır. Tıbbın farklı alanlarında kullanılan lazer cihazları, ciltte meydana gelen kırışıklık, buruşma ve sarkmalarda kullanılmaktadır. Fotona 4D gençleşme işlemi ile sağlıklı ve uzun süre kalıcı gençleşme elde edilir.

Fotona 4D Gençleşme Ankara

Bir yüz germe uygulaması olan 4D fotona, tek dalga boyunda ışık yayan yüksek teknolojili cihazların adıdır. Tek boyutlu ışık yayma özelliği, cihazın ürettiği ışının tek bir renk tarafından emilmesini ve o bölgede yüksek ısı enerjisi oluşmasını sağlar. Lazer ışınının verildiği süreye göre ışının emildiği dokunun etrafındaki dokuların, oluşan ısı enerjisinden ne kadar etkileneceği de ayarlanabilir.

Ameliyatsız Estetik

Fotona 4D Gençleşme Ankara

Fotona 4D Gençleşme

Fotona 4D Lazer Cihazları

Sıkılaşma ve gerginleşme sağlayan farklı teknolojilere sahip lazer cihazlar vardır:

  • Er: YAG lazer cihazının (karbondioksit lazer) ürettiği ışın, su tarafından emilmektedir ve ısı enerjisi açığa çıkmaktadır. Cilt soyma ve gençleştirme işlemlerinde iyi sonuçlar sağlamaktadır.
  • Nd: YAG lazer cihazının ürettiği ışın kırmızı renk tarafından tutulmaktadır. Deriyi rahatlıkla geçen ve derin dokularda bulunan damarların içindeki kırmızı kan hücreleri tarafından emilen ışın ısı enerjisine dönüşmektedir. Kılcal varis tedavisi için kullanılan Nd: YAG, aynı zamanda derin ısıtma işlemleri için de kullanılabilir.
Fotona 4D Gençleşme

Fotona 4D Gençleşme

Fotona 4D

Er: YAG ve Nd: YAG lazer sistemlerinde Fotona platformu bulunmaktadır. Bu platform;

  • Cilt gençleştirme
  • Sıkılaştırma
  • Cilt yenileme

işlemlerinde kullanılmaktadır. Er: YAG lazer ağız içindeki mukozaya uygulanarak yanak bölgesinin ağız için kısmında sıkılaştırma sağlamaktadır. Bu işlemin ardından Nd: YAG lazer, FRAC 3 moduyla derin ısıtma yapmakta, derideki bağ dokusunu sentezleyen hücreleri uyarmakta ve rejuvenerasyon oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra Nd: YAG lazer, Pıano moduyla cildin sıkılaşmasını sağlamaktadır. son aşamada ise Er: YAG lazer uygulanarak cilt soyma işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece deri kırışıklılar tedavi edilmektedir.

Ameliyatsız Boyun Germe

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü