Fokal Odaklı Ultrason (HIFU) Ankara

Fokal Odaklı Ultrason (HIFU) Ameliyatsız yüz gençleştirme, cilt yenileme ve kırışıklık tedavisi.Ameliyatsız yüz germe ve gençleşme mümkün. Hifu teknolojisi, kas ve bağ dokusunu uyararak buradaki kollajen üretimini tetikler. Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason dalgaları (HIFU) 0.5-1 santimetre derinlikten itibaren odaklanarak işlem yapar. Böylece yüzde hacim azalır ve yer değiştiren yağların düzeltilmesi sağlanmış olur. Cilt altı yağ dokularının parçalanmasıyla ortaya çıkan atıklar metobolizma tarafından elimine edilir.

Bunların hızlıca ortamdan uzaklaştılırılıp yok edilmesi için 635 nanometre kırmızı lazer ile yüz uyarılır. Soğuk lazer sayesinde hücre fonksiyonları artar, kan akışı uyarılır, damarların genişlemesi ve lenflerden direnajın artması sağlanır.

Ameliyatsız Estetik

Fokal Odaklı Ultrason (HIFU)

Dünya çapında kendini kanıtlamış olan Sigmalift hifu ile ağrısız , morarma, leke, şişme ya da mimik değişiklikleri olmaksızın tamamlanan 40 ile 60 dakikalık tek uygulamadan sonra soğuk lazer  30 dk uygulandıktan sonra hastalar sosyal yaşamlarına kaldıkları yerden devam edebilmektedir.

Kişilerin cilt özelliklerine göre beklenen gerilme 2. ayın sonuna kadar devam etmektedir. Beklenen gerilmenin %25lik sonucu hemen ilk seansın sonunda görülür. İyileşmenin etkisi 1,5 – 2 yıl kadar devam eder. Gerekli durumlarda 2. Seans uygulaması yapılmaktadır.

Yüz germe cihazları tek uygulamada yüzü yaklaşık %20 toparlayabilirken, yeni SYGMALIFT cihazı yüzü ortalama %40-%50 toparlayarak muadillerine büyük üstünlük sağlamaktadır.

Ameliyatsız Yüz Sıkılaştırma, şekillendirme ve gençleştirme. Periorbital –Perioral kırışıklık azaltma-Nasolabial oluk azaltma-Boyun kırışıklık tedavisi de yapılmaktadır

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü