Botoks Ankara

Botoks Ankara tedavi çözümleri için Herion Polikliniğine gelerek yaşlanma karşıtı uygulamalar hakkında bilgi alabilir, tedavi sürecinize başlayabilirsiniz. Yüzdeki kırışıklıklar ve diğer cilt sorunlarında olduğu gibi Clostridium Botulinum, cerrahi operasyonlar yerine enjeksiyon yöntemiyle pratik ve etkili sonuç alınmasını sağlar.

Tıbbın pek çok alanında kullanılan botoks Ankara tedavilerimiz ile derideki kırışıklıklar ve çizgiler bir süreliğine yok edilebilir. Daha güzel, genç ve gergin bir cilt görünümü elde etmek için yaptıracağınız botoks ile yaşlanmanın vücudun şeklini değiştiren etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz. Botoks uygulaması ile kazayağı, alın, boyun, kızgınlık çizgileri yok edilebilir. Ayrıca kaşların kaldırılması ve terlemenin önlenmesi de sağlanabilir. İstendik bir yüz görünümü için ideal bir çözüm olan botoks tedavisi, güzelliğinizin artmasına katkıda bulunur.

Botoks Ankara

Botoks Ankara

Kimler Botoks Yaptırabilir?

Kırışıklıkların yok edilmesi için kullanılan botoks hamile olan ve emziren kadınlar dışındaki herkese rahatlıkla yapılabilir. Aminoglikozid, Ca kanal blokeri (tansiyon ilacı), penisilamin, kinin, magnezyum, siklosporin botoks uygulamasının etkinliği azaltır. Kas hastalığı olanlara da botoks uygulaması yapılmaz.

Botoksun Etki Süresi Ne Kadardır?

Botoks uygulamasının etki süresi kişiden kişiye değişmektedir. Yaş, cinsiyet ve vücut yapısı gibi etkenler botoksun etki süresini belirlemektedir. Ancak genel itibarıyla botoks Ankara uygulaması 4 ile 6 ay arasında kalıcılık sağlamaktadır.

Botoks işleminin uygulama süresi oldukça kısa sürer. Uygulama 10-15 dakikada sona erer. Uygulamanın ardından en fazla 7 gün içerisinde cildinizde meydana gelen olumlu değişiklikleri görebilirsiniz.

Botoks Uygulamasının Herhangi Bir Yan Etkisi Var mıdır?

Botoks uygulamasının ciddi bir yan etkisi yoktur. İşlem sonrasında herhangi bir acı ya da sızı hissedilmez. Birey, uygulamadan hemen sonra iş hayatına dönebilir. Uygulamadan hemen sonra spor yapılmamalı, kuaför ve sunaya gidilmemelidir. Ayrıca 3 gün boyunca havuza girilmemesi de gerekmektedir. Botoks yaptıran kişi, uyku esnasında yüzüstü yatmamalıdır.

Yüz Estetiği ve Botoks

Botoks uygulaması ile harika sonuçlar elde edilir. Botox Ankara hizmetimizden yararlanan bir kişinin;

  • Alın çevresindeki kırışıklıklar
  • Göz çevresindeki kaz ayakları
  • Kaş arasındaki derin hatlar
  • Burun yan duvarındaki çizgiler
  • Dudak üzerindeki ince çizgiler
  • Ağız çevresindeki kırışıklıklar
  • Boyun derisinde meydana gelen buruşmalar

çözümlenir. Uygulama neticesinde daha genç, diri ve iddialı bir yüz ve boyun bölgesine sahip olabilirsiniz. Gülüşünüzdeki değişme hem sizin hem de başkalarının tarafından hemen fark edilir.

Botoks Ankara

Botoks Ankara

Botoks Uygulaması Nasıl Yapılır?

Son derece ince uçları bulunan iğneler ile kırışıklığa yol açan kaslara enjekte edilen ilaçlar ile yapılır. İşlem ağrı ve sızı hissettirmez. İşlemden hemen sonra ilacın kaslara dağılması için botoks yapılan bölgenin ovuşturulması gerekir.

Aşırı Terlemede Botoks

Aşırı terleyen ve bundan rahatsız olan bireyler için botoks uygulaması geçici bir tedavi biçimidir. Botoks Ankara uygulamaları çerçevesinde el, ayak ve koltuk altında meydana gelen terlemeler 6 aylık bir süre için yok edilir. Terlemenin gerçekleştiği bölgeler hassas olduğu için anestezi kremleri kullanılarak bölge uyuşturulur ve uygulama uyuşmanın ardından gerçekleşir.

Önleyici Botoks

Genç yaşta yapılan önleyici botoks, ileride gerçekleşebilecek olan kırışma ve buruşmalar için alınan bir çeşit tedbirdir. 20’li ve 30’lu yaşlarda, daha kırışıklıklar başlamadan yapılan botoks uygulaması ile yüz ve boyun bölgesinde, ileriki yaşlarda herhangi bir deformasyon söz konusu olmaz. Güzelliğine önem veren kadınlar, yaşlanma etkilerine maruz kalmamak, yüzlerinin gergin olması ve mimik kaybına uğramamak için önleyici botoks uygulaması almaktadır.

Erkekler İçin Botoks

Erkeklere özel botoks uygulaması olan brotox, son dönemlerde erkekler arasında oldukça popüler oldu. Botoks Ankara uygulamaları çerçevesinde kliniğimizde yapılan erkekler için botoks uygulaması ile yaşlanma etkileri ciddi oranda geciktirilmektedir. Erkeklerin kas yapısına uygun olarak yapılan brotox uygulaması ile alın, göz altı ve gülme kaslarındaki kırışma ve buruşma etkileri ortadan kaldırılır.

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü