Ankara Glutatyon Tedavisi

Ankara glutatyon tedavisi ile reaktif oksijen moleküllerini ve serbest radikalleri hedef alan antioksidan takviyesi almanız mümkün! Serbest radikallerle adeta mücadele eden glutatyon; aynı zamanda kansere karşı hücrelerin direncini artırıyor.

Ankara glutatyon tedavisi, insanlara pek çok açıdan yararlı olan glutatyonun vücuda takviyesi imkanını sunar. Güvenli ve kolay bir uygulamadır, gönül rahatlığıyla uygulanabilir. Basit ve çok rağbet gören bir işlem olması, diğer insanların da yaptırmalarını sağlamaktadır. Pek çok hastalığa ve soruna iyi gelen bu uygulama, herkesin başvurabileceği bir yöntemdir. Çeşitli faydaları, ozon tedavisi ile benzerlik göstermektedir.

Glutatyon Nedir, Faydaları Nelerdir?

Glutatyon, üç farklı amino asitin birleşiminden meydana gelen bir üçlü peptid (protein) yapısıdır. Serbest halde hücrelere zararlı olan oksijen radikal moleküllerini etkisiz hale getirir, güçlü antioksidan özelliği vardır. Lipoik asit takviyesi de, glutatyon seviyelerine destek etkisine sahiptir.

Vücudun kendiliğinden ürettiği bir maddedir, ancak ilerleyen yaş ve değişken çevresel faktörler etkisiyle vücutta üretimi azalır, böyle durumlarda dışarıdan takviye işlemi yapılması önerilir. Glutatyonun insan sağlığına çokça yararlı etkisi bulunmaktadır:

  • Güçlü antioksidan etkisi bulunur, sağlam bir yaşlanma karşıtıdır
  • Kas ve beden aktivitesini güçlendirir
  • İnsanda detoksifike edici özelliği vardır
  • Kanser oluşumunu engelleyici etkiye sahiptir
  • İltihap oluşumunu azaltmaktadır
  • İnsana kendisini iyi hissettirir
  • Çeşitli cilt hastalıklarında, diyabet, depresyon, romatizmal hastalıklarda ve daha çeşitli sağlık sorunlarında kullanılmaktadır
  • Bağışıklığı güçlendirir

Glutatyon Tedavisi Kimlere, Nasıl Uygulanır?

Glutatyon tedavisi, vücuda ve sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan bir yöntem olduğu için herkese uygulanabilir. Glutatyon zaten halihazırda vücudun kendi de ürettiği bir maddedir. Ancak doktorun gerekli gördüğü durumlar olmadıkça kanser hastalarına, çocuklara ve gebe veya emziren annelere bu yöntem uygulanamaz.

Tedavinin en sık uygulanan ve en güvenli şekli IV (toplardamarın içinden verilerek) uygulamadır. Bu uygulama sayesinde glutatyondan en üst düzeyde verim sağlanabilir. Genelde haftada bir, toplam 5-6 kez uygulanır, her bir seans 1 ila 1,5 saat arası sürer. İşlem sonrası herhangi bir kısıtlama yoktur, tedavinin bırakılması durumunda dahi en az iki ay etkileri devam eder, vücut hastalıklara karşı daha dirençli olur.

Ankara Glutatyon Tedavisi Hizmeti

Küresel salgınla mücadele ettiğimiz bu günler bir kez daha gösterdi ki güçlü bağışıklık sistemi en büyük ihtiyaçlarımızdan biri. Doğal antioksidan etkisi yanında vücudun ihtiyacı olan kritik vitamin ihtiyacını karşılayan Ozon Terapi, Glutatyon ve Yüksek Doz C Vitamini tedavileriyle siz de bağışıklık sisteminizi destekleyebilirsiniz. Her yaş grubu için etkili olan bu tedaviler hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

Güzelliğinizi Herion ile Keşfedin!
Menü