Ameliyatsız Estetik

Herhangi bir cerrahi işlem yapılmadan gerçekleştirilen estetik uygulamaların genel adı olan Ameliyatsız Estetik, günümüzde kadın ve erkek pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Cildin gençleşmesi, sıkılaşması, sarkıklarının giderilmesi, vücudun şekillendirilmesi gibi işlemler için kullanılan ameliyatsız estetikte uygulamayı alan bireyler, uygulamayı yapan hekimin önerilerine uydukları müddetçe herhangi bir yan etki görmeden kısa süre içerisinde günlük aktivitelerine başlayabilirler.

Kozmetik tedavi olarak da bilinen bu estetik yöntemi, uzun vadeli sonuçlar verir. Medikal Lazer uygulamalarında cildin üst ve derin yüzeyinde yenilenme kaydedilir, kırışıklıklar ve deri sarkmaları ortadan kalkar. Böylece cilt gençleşir, orijinal rengine kavuşur ve esneklik kazanır. Sıkılaşma ve gerilme sağlayan HIFU tedavisi, bir çeşit anti-aging yöntemidir.

Cilde eski sağlığını kazandıran HIFU tedavisinden sonra birey günlük hayatına devam edebilir. Göz kapağı çevresindeki sarkık, kırışıklık ve torbaları ortadan kaldıran Plexr, ameliyatsız göz estetiği operasyonudur. Göz estetiği dışında çil, yara ve siğil gibi problemler için de kullanılan plexr, cildin dirileşmesini sağlar.

Ameliyatsız Estetik Uygulamaları

Menü